جاروبرقی هوشمند مجهز به قابلیت ارزش افزوده از ال جی بزودی معرفی خواهد شد

Rate this post
خرید بلیط آنلاین
Rate this post

این بار چشم بادامی های ال جی قصد دارند نسل جدید  جاروبرقی های هوشمند سری CordZero را رونمایی کنند که مجهز به قابلیتهای نظیر واقعیت افزوده است . ممکن است از خودتان سوال کنید که این جارو برقی چه امکاناتی دارد و چه تفاوتی با جاروبرقی های عادی دارد.با دلتاکالا همراه باشید …
ال‌جی نیز همچون کمپانی هموطن خود در کنار تولید گوشی‌های هوشمند، انواع لوازم خانگی را نیز روانه‌ی بازار می‌کند. این کمپانی کره‌ای اعلام کرده که سری جدید محصولات CordZero را معرفی خواهد کرد.
ال جی را باید یکی از کمپانی‌هایی خواند که علاوه بر انواع گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها، به تولید لوازم خانگی و تلویزیون‌ها نیز می‌پردازد. این کمپانی اعلام کرده که نسل جدید جاروبرقی‌های سری CordZero را در نمایشگاه CES 2016 معرفی خواهد کرد.
از جمله‌ی مهم‌ترین لوازم خانگی که ال‌جی در جریان نمایشگاه محصولات مصرفی آمریکا معرفی خواهد کرد، HOM-BOT Turbo Plus است که در واقع یک جاروبرقی هوشمند مجهز به قابلیت‌هایی نظیر واقعیت افزوده است. محصول جدید ال‌جی را باید اولین جاروبرقی خواند که از ویژگی واقعیت مجازی استفاده می‌کند. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که کمپانی کره‌ای از CordZero Canister، جاروی دستی این کمپانی در کنار CardZero Bedding Cleaner رونمایی خواهد کرد.

جاروبرقی هوشمند مجهز به قابلیت ارزش افزوده ال جی

تمام محصولاتی که به آن‌ها اشاره کردیم جزء سری CardZero هستند که ال‌جی نسل جدید آن‌ها را در جریان نمایشگاه محصولات الکترونیک مصرفی لاس وگاس معرفی خواهد کرد.
همانطور که اشاره کردیم ال‌جی محصولات جدید خود را مجهز به قابلیت واقعیت افزوده که در این محصولات با نام Home-Joy معرفی خواهد کرد. از جمله‌ی قابلیت‌های جذاب جارو‌برقی های جدید ال‌جی، امکان صدور دستورات با استفاده از دوربین گوشی‌هوشمند است. به بیان بهتر کاربر می‌تواند با استفاده از دوربین هر نوع گوشی هوشمندی که در اختیار دارد، محلی را که در نظر دارد برای پاک شدن به جارو نشان دهد. ال‌جی روی این جارو سه سنسور دوربین قرار داده که با استفاده از آن جارو قادر است محل‌هایی را که تمیز کرده از مناطقی که هنوز دست نخورده باقی مانده، تفکیک کند. همچنین باید به قابلیت‌های دیگری نظیر Home-View و Home-Gaurd اشاره کرد. ویژگی اول تصاویر ثبت شده توسط سنسور‌های تصویری جارو را به گوشی‌هوشمند انتقال داده و دومی به عنوان یک سیستم امنیتی در منزل عمل خواهد کرد. جاروی جدید ال‌جی قادر است با بهره‌گیری از سنسور‌های تصویری خود تصاویری را از محیط منزل به گوشی‌هوشمند کاربر ارسال کرده و در صورت وجود حرکت در محیط، آن‌ها را نیز تشخیص دهد. در این جاروبرقی از سیستم Robonavi استفاده شده که هدف از آن بهبود عملکرد پردازنده‌ی دو هسته‌ای تعبیه شده در این جارو است.

www.DeltaKala.com

بازدید: 394


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کپی برداری ممنوع
در حال بارگذاری