خدمات پس از فروش رسمی لوازم خانگی سامسونگ SAMSUNG | وبلاگ دلتاکالا

Rate this post
خرید بلیط آنلاین
Rate this post

 خدمات پس از فروش سامسونگ SAMSUNG

samsung

امور مشتریان سامسونگ : ۸۲۵۵-۰۲۱

دکتر کوون اوه-هیون

مدیرعامل و نایب رئیس،

هیئت مدیره شرکت در تاریخ هشتم ژوئن ۲۰۱۲ دکتر کِوون اوه-هیون را رسماً به عنوان مدیرعامل شرکت سامسونگ الکترونیکس منصوب کرد.
از زمان پیوستن دکتر کِوون به واحد نیمه رساناهای سامسونگ الکترونیکس در سال ۱۹۸۵، وی در پیشرفت سریع سامسونگ الکترونیکس در صنعت نیمه‌رسانا نقشی محوری ایفا کرده است. او در سال ۱۹۹۲، ساخت و توسعه اولین حافظه DRAM 64 مگابایتی را در این صنعت با موفقیت به پیش برد و سه سال بعد به مقام معاونت واحد فناوری دستگاه‌های حافظه (Memory Device Technology) سامسونگ ارتقا یافت. دکتر کِوون در سال ۱۹۹۸ به عنوان معاون ارشد و مدیر بخش تراشه‌های ASIC قسمت مجتمع سازی در مقیاس بزرگ در سیستم‌ها انتخاب شد و در سال ۲۰۰۰ معاون ارشد اجرایی و مدیر فناوری مجتمع سازی در مقیاس بزرگ شد. او در ژانویه سال ۲۰۰۴ به مقام رئیس و مدیرکل بخش مجتمع‌سازی با مقیاس بزرگ در سیستم‌ها منصوب گشت. دکتر کِوون در طول ده سال خدمت خود در بخش مجتمع‌سازی با مقیاس بزرگ در سیستم‌ها، به دلیل دستیابی به رتبه اول از لحاظ سهم شرکت در بازار مدارهای مجتمع درایور نمایشگر، پردازنده‌های کاربردی و حسگرهای تصویری CMOS، شهرت خاصی کسب کرد. وی در ماه می سال ۲۰۰۸ به عنوان رئیس بخش نیمه‌رساناها (اکنون کارافزارهای دستگاهی) انتخاب شد و در دسامبر ۲۰۱۱ به مقام نائب‌رئیسی سامسونگ الکترونیکس ارتقا یافت.
دکتر کِوون مقالات متعددی در کنفرانس‌ها و سمینارهای مختلف از جمله کنفرانس بین‌المللی مدارهای جامد (ISSCC)، سمینار مجتمع‌سازی در مقیاس بسیار بزرگ (VLSI) و گردهمایی بین‌المللی دستگاه‌های الکترونیکی (IEDM) ارائه نموده است. ایشان همچنین دانش و تجربه فنی خود را در چندین نشریه تخصصی در زمینه مباحث مربوط به نیمه‌رساناها به اشتراک گذاشته است.
دکتر کِوون دارای مدرک کارشناسی مهندسی برق از دانشگاه ملی سئول، کارشناسی ارشد مهندسی برق از مؤسسه پیشرفته علم و فناوری کره (KAIST) و مدرک دکترای مهندسی برق از دانشگاه استنفورد می‌باشد.

درباره خدمات پس از فروش سامسونگ میتوانید با شماره فوق همین مقاله تماس بگیرید 

بازدید: 314


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کپی برداری ممنوع
در حال بارگذاری