لوازم خانگی را هوشمندانه انتخاب کنید

درباره برند رمینگتون

Rate this post
خرید بلیط آنلاین
Rate this post

رمینگتون به عنوان یکی از راهبران جهانی در زمینه زیبایی، بهداشت و مراقبت‌های شخصی، محصولات پیشروی خود را با الهام گرفتن از آخرین مدل‌های روز با هدف مدگرایی و مشتری مداری به بازار عرضه می‌کند.
ما قدم می‌گذاریم، دیگران دنبال می‌کنند. به عنوان رهبر این راه و به عنوان اولین کمپانی که ریش تراش‌های برقی را حدود ۷۰ سال پیش به بازار عرضه کرد و همچنین به عنوان اولین برند در زمینه ساخت وسایل الکتریکی موظف به تولید در بالاترین سطح کیفیت و پیشگام در نوآوری‌های تکنیکی پیشرفته هستیم تا قادر باشیم به تمامی نیازهای به حق مشتری جامه عمل بپوشانیم.


همچنین که نیازها و خواسته‌های آن‌ها متحول شده و تکامل می‌یابد رمینگتون نیز دستخوش تغییر و دگرگونی در تولید محصولات خود می‌شود. هم اکنون نیز وارد فصلی تازه در تولید محصولات خود شده است.
گرچه شعار نمادین ما حفظ و ادامه دادن میراث به دست آمده از اصول اساسی ‌ماست؛ اما در حال حاضر چهره و احساس خاصی در جهت تولید محصولات جدید ما به وجود آمده که تک ‌تک مصرف‌کنندگان را شیفته خود گردانیده است.
هدف رمینگتون تولید محصولاتی با کارایی واقعی جهت استفاده مردم امروز است. از اینکه به تمامی نیازهای مشتریان اشراف داریم به خود می بالیم، چرا که نیازهای مشتری را از زبان خود آن‌ها شنیده و به آن جامه عمل میپوشانیم و به آن‌ها این قدرت را می‌دهیم تا به آرزوی به حق خود یعنی داشتن ظاهری زیبا و تأثیرگذار دست یابند. این امکان‌پذیر نیست جز با دستگاه‌هایی پیشرفته و مدرنیزه و ترکیب آن‌ها با کارشناسان زبده و طراحان کارآمد که هر یک خواسته‌های به‌ جای مشتریان را سرلوحه فعالیت خود قرار داده‌اند.
با ما همراه باشید همچنان که ما استانداردهای عالی دنیا را چه از لحاظ صنعتی و تولیدات نمونه و چه از لحاظ محصولاتی که در دنیا به عنوان محصولات مؤثر و موردنیاز پذیرفته شده‌اند را در اختیار مصرف کنندگان قرار داده و بدین وسیله به آنان این اجازه را می‌دهیم تا به جدیدترین مدل روز دست یابند.

محصولات رمینگتون

محصولات رمینگتون

www.remington.ir

حتماً ببینید »» مشاهده جدیدترین محصولات رمینگتون

فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی دلتا کالا

بازدید: 247


نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: کپی برداری ممنوع
در حال بارگذاری